AKCE PROSINEC

vánoční oběd

23.12. – 31.12. Vánoční prázdniny ZŠ

Organizace provozu od 9.11.2020

Z kapacitních důvodu /nedostatek personálu na pracovišti/ bude provoz v pěti třídách. Provoz bude v oranžové, bílé, žluté, červené  a zelené třídě. V zelené třídě budou i děti z modré třídy. Provoz školky zůstává stejný –  od 6.00 do 16.30 hod. Děti se scházejí a rozcházejí ve stejném režimu jako vždy.

Děkujeme velice za pochopení a za spolupráci.

Žádost o ošetřovné v době uzavření školky 4.11.2020

Žádost o ošetřovné je k dispozici na stránkách České správy sociálního zabezpečení   viz.: www.cssz.cz

V sekci Aktuální informace k ošetřovnému z důvodu uzavření škol od 14.10.2020               si stáhněte formulář č.5. Systém vygeneruje číslo formuláře, které si pečlivě uschovejte.

Do formuláře je třeba zapsat IČO školy: 60611880

Vyplněný formulář následně odevzdejte svému zaměstnavateli.

Organizace provozu od čtvrtka 5.11.2020

Z kapacitních důvodu /nedostatek personálu na pracovišti/ bude provoz prozatím              ve čtyřech třídách. Provoz bude v oranžové, bílé, žluté a zelené třídě. V zelené třídě budou i děti z červené a modré třídy. Provoz školky zůstává stejný –  od 6.00 do 16.30 hod. Děti se scházejí a rozcházejí ve stejném režimu jako vždy. Žádáme o dodržování 3R – ruce, roušky, rozestupy – proto vstup do šatny třídy pouze 2 rodiče.

Děkujeme velice za pochopení a za spolupráci.

MŠ II. v ulici K. H. Máchy od čtvrtka znovu v provozu

Přečíst nahlas

MŠ II.

Od čtvrtka bude celá MŠ II. v ulici K. H. Máchy, která byla ve středu 4.11.2020 z karanténních důvodů uzavřena, znovu v provozu.

Podařilo se nám zajistit všechny požadavky Krajské hygienické stanice v Plzni. Odpoledne a přes noc bude probíhat ozónová ionizace celé budovy, aby mohla být od čtvrtka 5.11.2020  MŠ II. v normálním provozu, tj. budou otevřeny všechny třídy (vč. kuchyně).

Omlouváme se za případné problémy.

Datum vložení: 4. 11. 2020 12:00
Datum poslední aktualizace: 4. 11. 2020 12:06
Autor: Bc. Pavlína Caiso

Uzavření MŠ II.

Uzavření MŠ II. v ulici K. H. Máchy

Přečíst nahlas

MŠ II.

Ve středu 4. listopadu 2020 bude celá MŠ II. v ulici K. H. Máchy z karanténních důvodů uzavřena.

Sledujte web města nebo MŠ II., jakmile obdržíme zprávu od Krajské hygienické stanice v Plzni, ihned upřesníme dobu uzavření MŠ, případně její částečné otevření.

Všechny rodiče dětí se budeme snažit telefonicky vyrozumět.

Omlouváme se za případné problémy.