AKCE PROSINEC

vánoční oběd

23.12. – 31.12. Vánoční prázdniny ZŠ

Organizace provozu od 9.11.2020

Z kapacitních důvodu /nedostatek personálu na pracovišti/ bude provoz v pěti třídách. Provoz bude v oranžové, bílé, žluté, červené  a zelené třídě. V zelené třídě budou i děti z modré třídy. Provoz školky zůstává stejný –  od 6.00 do 16.30 hod. Děti se scházejí a rozcházejí ve stejném režimu jako vždy.

Děkujeme velice za pochopení a za spolupráci.

Žádost o ošetřovné v době uzavření školky 4.11.2020

Žádost o ošetřovné je k dispozici na stránkách České správy sociálního zabezpečení   viz.: www.cssz.cz

V sekci Aktuální informace k ošetřovnému z důvodu uzavření škol od 14.10.2020               si stáhněte formulář č.5. Systém vygeneruje číslo formuláře, které si pečlivě uschovejte.

Do formuláře je třeba zapsat IČO školy: 60611880

Vyplněný formulář následně odevzdejte svému zaměstnavateli.

Organizace provozu od čtvrtka 5.11.2020

Z kapacitních důvodu /nedostatek personálu na pracovišti/ bude provoz prozatím              ve čtyřech třídách. Provoz bude v oranžové, bílé, žluté a zelené třídě. V zelené třídě budou i děti z červené a modré třídy. Provoz školky zůstává stejný –  od 6.00 do 16.30 hod. Děti se scházejí a rozcházejí ve stejném režimu jako vždy. Žádáme o dodržování 3R – ruce, roušky, rozestupy – proto vstup do šatny třídy pouze 2 rodiče.

Děkujeme velice za pochopení a za spolupráci.