KARANTÉNA dětí ŽLUTÉ třídy 12.–14.1. 2021

Děti ze žluté třídy, které byly dne 4.1. 2021 v MŠ a neprodělaly dosud covid.

a) karanténa od 12.1 do 14.1.2021 /děti jsou omluveny ze stravy                                        b) rodiče budou telefonicky informováni KHS Plzeň                                                                 c) děti budou testovány na covid – 19, test hradí zdravotní pojišťovna                                    d) rodiče mají povinnost informovat o karanténě dítěte pediatra svého dítěte                          e) ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ je k dispozici na stránkách České správy sociálního  zabezpečení www. cssz.cz. V sekci Aktuální informace k ošetřovnému z důvodu uzavření  škol si stáhněte formulářč.5. Systém vygeneruje číslo formuláře. které si pečlivě uschovejte. Do formuláře je třeba zapsat  IČO školy: 606 11 880.                              Vyplněný formulář následně odevzdejte svému zaměstnavateli.

Omlouváme se za případné problémy.

Večer budou prostory vydesinfikovány ozónovou ionizací.

Provoz MŠ zůstává nadále stejný.

Vedení MŠ II. Nýřany –  Marta Römanová

Oznámení

Provoz MŠ II.Nýřany – sídliště začíná v pondělí 4.1.2021

Děti se scházejí a rozcházejí ve stejném režimu jako vždy.

Žádáme o dodržování 3R – ruce, roušky, rozestupy – proto vstup do šatny třídy pouze 2 rodiče.

Těšíme se na vás a přejeme šťastný nový rok 2021.

Vedení MŠ II. Nýřany – Marta Rőmanová

UZAVŘENÍ MŠ II. Nýřany

Z důvodu zhoršující se epidemiologické situace s výskytem Covid – 19 uzavírá od úterý 15. 12.2020 do odvolání KHS Plzeň provoz MŠ II. Nýřany.

Omlouváme se za vzniklé potíže.

Vedení MŠ II. Nýřany – Marta Rőmanová

KARANTÉNA dětí ŽLUTÉ třídy pokračuje do 19.12.2020

Karanténa dětí žluté třídy pokračuje do 19.12.2020. Karanténa se týká dětí, které byly v mateřské škole/ve žluté třídě ve středu 9.12.2020. Rodiče těchto dětí byli informováni. Ostatní děti v karanténě nejsou.

Informace pro rodiče dětí, kterých se týká karanténa:

a) karanténa od 10.12 do 19.12.2020 /děti jsou omluveny ze stravy                                        b) rodiče budou telefonicky informováni KHS Plzeň                                                                 c) děti budou testovány na covid – 19, test hradí zdravotní pojišťovna                                    d) rodiče mají povinnost informovat o karanténě dítěte pediatra svého dítěte                          e) ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ je k dispozici na stránkách České správy sociálního  zabezpečení www. cssz.cz. V sekci Aktuální informace k ošetřovnému z důvodu uzavření  škol si stáhněte formulářč.5. Systém vygeneruje číslo formuláře. které si pečlivě uschovejte. Do formuláře je třeba zapsat  IČO školy: 606 11 880.                              Vyplněný formulář následně odevzdejte svému zaměstnavateli.

Omlouváme se za případné problémy.

Provoz v ostatních třídách omezen.

Vedení MŠ II. Nýřany –  Marta Römanová

UZAVŘENÍ oranžové třídy 14.12.2020

Z důvodu prevence před nákazou covid 19 a z karantenních důvodů je v pondělí 14.12 2020 uzavřena ORANŽOVÁ  třída.

ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ je k dispozici na stránkách České správy sociálního zabezpečení www. cssz.cz. V sekci Aktuální informace k ošetřovnému z důvodu uzavření škol si stáhněte formulářč.5. Systém vygeneruje číslo formuláře. které si pečlivě uschovejte. Do formuláře je třeba zapsat IČO školy: 606 11 880. Vyplněný formulář následně odevzdejte svému zaměstnavateli.

Probíhá ozónová ionizace prostor.

Prosím, sledujte web naší školky.

Omlouváme se za vzniklé potíže.

Marta Rőmanová – vedení MŠ II. Nýřany

UZAVŘENÍ modré třídy a KARANTÉNA dětí 11. – 19. 12. 2020

Informace pro rodiče dětí, kterých se týká karanténa:

a) karanténa od 11.12 do 19.12.2020 /děti jsou omluveny ze stravy                                        b) rodiče budou telefonicky informováni KHS Plzeň                                                                 c) děti budou testovány na covid – 19, test hradí zdravotní pojišťovna                                    d) rodiče mají povinnost informovat o karanténě dítěte pediatra svého dítěte                          e) ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ je k dispozici na stránkách České správy sociálního  zabezpečení www. cssz.cz. V sekci Aktuální informace k ošetřovnému z důvodu uzavření  škol si stáhněte formulářč.5. Systém vygeneruje číslo formuláře. které si pečlivě uschovejte. Do formuláře je třeba zapsat  IČO školy: 606 11 880.                              Vyplněný formulář následně odevzdejte svému zaměstnavateli.

Omlouváme se za případné problémy.

Provoz v ostatních třídách /Č, Z, O, B/ zůstává stejný.

Vedení MŠ II. Nýřany –  Marta Römanová

UZAVŘENÍ modré třidy 11.12.2020

Z karantenních důvodů je v pátek 11.12 2020 uzavřena MODRÁ třída. Opatření KHS Plzeň bude spolu s dalšími informacemi pro rodiče zveřejněno v průběhu pátečního dne. Přes noc bude probíhat ozónová ionizace prostor.

Prosím, sledujte web naší školky.

Omlouváme se za vzniklé potíže.

Marta Rőmanová – vedení MŠ II. Nýřany