UZAVŘENÍ modré třídy a KARANTÉNA dětí 11. – 19. 12. 2020

Informace pro rodiče dětí, kterých se týká karanténa:

a) karanténa od 11.12 do 19.12.2020 /děti jsou omluveny ze stravy                                        b) rodiče budou telefonicky informováni KHS Plzeň                                                                 c) děti budou testovány na covid – 19, test hradí zdravotní pojišťovna                                    d) rodiče mají povinnost informovat o karanténě dítěte pediatra svého dítěte                          e) ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ je k dispozici na stránkách České správy sociálního  zabezpečení www. cssz.cz. V sekci Aktuální informace k ošetřovnému z důvodu uzavření  škol si stáhněte formulářč.5. Systém vygeneruje číslo formuláře. které si pečlivě uschovejte. Do formuláře je třeba zapsat  IČO školy: 606 11 880.                              Vyplněný formulář následně odevzdejte svému zaměstnavateli.

Omlouváme se za případné problémy.

Provoz v ostatních třídách /Č, Z, O, B/ zůstává stejný.

Vedení MŠ II. Nýřany –  Marta Römanová